“Moja metoda jest wyjątkowa i rewolucyjna. Wyróżnia się sama w sobie”

Joseph Pilates

COMPREHENSIV TEACHER TRAINING PROGRAM

To pierwszy kurs na rynku polskim, który łączy wiedzę o systemie pilates z biznesem. Przygotowaliśmy kompleksowy program szkolenia nauczycieli Pilates mający na celu zachowanie nurtu Josepha Pilatesa i szkolenie nauczycieli w zakresie opanowania tej metody.
Twórczyniami programu i prowadzącymi kurs są: Mariola Wentlandt i Agnieszka Górka – doświadczone nauczycielki, które podążają za nurtem szkoły Vintage Pilates z Los Angeles prowadzonej przez Jay’a Grimesa. Kurs będzie prowadzony w naszym profesjonalnym, doskonale wyposażonym studio w Lublinie.
Całość programu składać się będzie z wielu elementów: zajęć praktycznych, obserwacji, spotkań ze specjalnymi gośćmi, lekcji indywidualnych oraz dużej dawki wiedzy w połączeniu z praktyką. Stawiamy na praktykę własną, analizowanie i naukę poprzez doświadczenie. Planujemy też treningi w formie Open Studio. Dodatkowym blokiem naszego kursu jest przygotowanie do zaplanowania i prowadzenia swojego biznesu – otwarcia własnego studia.

Jeśli wiążesz swoją ścieżkę rozwoju z pilatesem, szukasz podpowiedzi, inspiracji, kontaktów – skorzystaj z naszego kursu!

 

Mariola Wentland nauczycielka w studio Klasyczny Pilates
Agnieszka Górka nauczycielka w studio Klasyczny Pilates
Agnieszka Górka nauczycielka w studio Klasyczny Pilates

Na wszystkie pytania odnośnie programu, terminów, płatności i zapisów chętnie odpowiemy mailowo  wentlandt.m@gmail.com bądź telefonicznie pod nr: +48 537 169 194

Czekamy na Ciebie również na Facebooku.