“I am 50 years ahead of my time”

Joseph Pilates

MARIOLA WENTLAND

MANAGER, Teacher in the Classic Pilates studio

A graduate of the Warsaw University of Physical Education. Sport has been a very important part of her life from an early age. She started her journey with the sport from dancing, then she played in second-division volleyball teams. Since 2007, she has been an instructor of various forms of fitness classes.

Because of her passion for winter sports, she travelled to Canada, where she discovered the Pilates method in a new way. Being able to practice in well-equipped studios, she fell in love with this great form of exercise. Under the supervision of Jacqueline Martin raised her qualifications. She has been intensively deepening her knowledge at numerous workshops and training. Finally, she decided to share her passion with the Lublin society. In the studio, she conducts individual sessions, duets and group classes.

AGNIESZKA GÓRKA

Teacher in the Classic Pilates studio

A graduate of the Biała Podlaska University of Physical Education.

Certified by Lineage Pilates Comprehensive Teacher Program.
Fitness Instructor, presenter during a conventions. Daily she works with kids and teenagers at the school and leads physical education lesson.

Skiing is her passion during the winter season.

Mariola Wentland nauczycielka w studio Klasyczny Pilates

BARBARA MICHALSKA

nauczyciel
w studio Klasyczny Pilates

Aktywność fizyczna od zawsze towarzyszyła mi w codziennym życiu. Obecnie, największą przyjemność czerpie z aktywności na świeżym powietrzu, jak jazda na rowerze, wędrówki górskie oraz pływanie. Swoją przygodę z ćwiczeniami Pilates zaczęłam kilka lat temu. Jednak dopiero odkrycie Klasycznego Pilatesu rozbudziło moją fascynację tym systemem.
Ukończyłam kurs Basic Pilates, a obecnie kontynuuje edukację uczestnicząc w Pilates Comprehensive Teacher Program.

Moje motto:

“Nie czekaj, aż pojawi się coś dużego. Zacznij w tym miejscu, w którym się znajdujesz, z tym co masz, a zawsze dojdziesz do czegoś wspaniałego. – Mary Monin Morrissey”

Agnieszka Górka nauczycielka w studio Klasyczny Pilates

MARTA KOPRIANIUK

Nauczyciel
w studio Klasyczny Pilates

Różnorodna aktywność fizyczna zawsze była obecna w moim życiu, ale to pilates zafascynował mnie najbardziej. W tych ćwiczeniach odnalazłam wszystko czego szukałam w innych formach ruchu. To przede wszystkim większa świadomość ciała i spokojny umysł, które pozwalają na ćwiczenie z pełną kontrolą, precyzją i płynnością ruchu. Dziś dla mnie to już jedyny sposób na pozostanie w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.
Ostatecznie od fascynacji do wymarzonego zawodu. Realizując kurs Comprehensiv Teacher Training Program w studiu Klasyczny Pilates, obecnie pilates stał się moją nową ścieżką zawodową.

Moje motto:

„Trening buduje wewnętrzne wartości. Wzmacnia, uczy pokory i wiary we własne możliwości”

ARKADIUSZ GÓRKA

nauczyciel
w studio Klasyczny Pilates

Uczestnik kursu Pilates Comprehesive Teacher Program. Zdobywa doświadczenie pod okiem Agnieszki Górki i Marioli Wentland. Uczestniczy w szkoleniach z nauczycielami z zagranicy m.in. Glorii Gasparii, Jacqueline Martin.
Magister wychowania fizycznego trener II klasy kulturystyki i podnoszenia ciężarów. Instruktor Magic Bar, Indoor Cycling i wielu innych. Międzynarodowy instruktor VDWS Windsurfingu oraz instruktor PZN Narciarstwa zjazdowego .Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego, mąż, ojciec dwóch córek.

 

Nauczycielka Pilates Beata Makuch

BEATA MAKUCH

nauczyciel
w studio Klasyczny Pilates

Z wykształcenia ekonomistka. Wielka pasjonatka fitnessu. Swoją przygodę rozpoczęła kilkanaście lat temu, początkowo był to aerobik, callanetics, a teraz Pilates. Aktywna uczestniczka międzynarodowych konwencji zarówno w Polsce jak i zagranicą. FitCamps w Wielkiej Brytanii, gdzie poznawała Pilates pod okiem Michaela Kinga, Real Men do Pilates we Wrocławiu, Pilatistic Event w Sopocie. Wciąż pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w warsztatch oraz lekcjach indywidualnych min z Glorią Gsperi, Jacqueline Martin, Miguelem Jorgem.

MONIKA ZDUN

nauczyciel
w studio Klasyczny Pilates

Moje wdrażanie się w rolę nauczyciela pilatesu zaczęłam od rocznych studiów z Bogną Janik – Forbes. Na przestrzeni 12 miesięcy zdobywałam szeroką wiedzę teoretyczną z zakresu anatomii, biomechaniki i fizjologii człowieka, odbyłam dziesiątki godzin treningu na macie, zarówno bez jak i z użyciem małych sprzętów. Obecnie pod czujnym okiem Marioli Wentlandt ciągle się doszkalam w pracy na dużym sprzęcie (reformer, cadillac, electric chair, wunda chair), bo praca z ciałem to niekończąca się nauka. Regularnie uczestniczę w konferencjach i warsztatach prowadzonych przez światowej klasy nauczycieli: Glorię Gasperii, Kena Krecha, Jacqueline Martin, Marian Tarin.